12 marca, 2011

Przegląd szafy #2

Witam ponownie wszystkich czytelników naszego bloga :) Wraz z nową notką chciałam poinformować Was iż na blogu pozostałam jedynie ja i Sabi. Caroline nie zniosła przykrych komentarzy i niestety zrezygnowała z pisania. Z tego co wiem powstanie ponowny nabór, ale to tak w skrócie :) Szczegółów dowiecie się już niedługo, natomiast dziś przygotowałam dla Was  przegląd szafy. Będzie on się pojawiał co 2 tygodnie w sobotę, więc zapraszam! Na początku chciałam zaprezentować bluzki które według mnie są warte uwagi :) 


  
  
  
  


Mimo że w tym sezonie będą dominowały kolory to nie oznacza, że nie będzie można nosić stonowanych odcieni. 
Mam nadzieję że chociaż trochę skusiłam Was do obkupienia się w podanych wyżej sklepach :) Na prawdę polecam i zapraszam do mojego butiku w którym zostały dodane 2 nowe kolekcje. Jestem pewna że Wam się spodobają :) {Kliknięcie TU  przeniesie Cię do mojego butiku}
Do zobaczenia i pozdrawiam :) 

8 komentarzy:

 1. Bardzo podobają mi się ciuszki, które dzisiaj dodałaś do butiku :D !

  OdpowiedzUsuń
 2. YYY a zna ktoś coś takiego jak stardoll ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, większość z nas wie co to Stardoll lecz ten blog nie jest o owej tematyce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło pojawić się m.in. obok Ciebie i Fanty na tej liście :). A co do Caroline, niestety, ale trzeba umieć znosić krytykę.
  Pozdrawiam,
  Gabby

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z Gabby. Chociaż polubiłam Caroline, to niestety - z krytyką spotyka się każdy i niektórzy sobie z nią radzą, inni nie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja z krytyką potrafię sobie poradzić, w sprawach konkretnych nawet sama krytykuję ludzi i ich zachowania. Jednak ja krytykę uznaję bardziej niż pochwały. Na nich można się przejechać a na krytyce nie. Wszystkie rady jakie mi dajecie postanawiam wprowadzać w życie :) Nie będę wymieniała przez kogo głównie Karolina odeszła, ale niektórzy tacy niestety są...

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)