Działy


Tutoriale o rysowaniu
Najlepsi graficy z Fashionstyle podpowiedzą Wam jak zacząć rysować i stać się prawdziwym geniuszem. Zachęcą Was do rysowania i może niedługo będziecie rozważały kupno amnezjonu na czarnym rynku..?
 

                                                    Zapomniane ciuchy

Zajrzymy na dno Naszych szaf i pokażemy Wam jak zrobić z nimi interesującą  stylizację. Nie po to wykupywałyśmy niegdyś całe kolekcje, by teraz leżały na dnie garderoby!
 
                                                            Przepis na...
Pokażemy Ci jak zrobić stylizację na dany temat i dzień. Strój na zimę? Nic trudnego! Stylizacja na randkę? Banalne!
 

Lekcja stylu
Czasami nie wiesz w co się obrać, jak łączyć kolory i ubrania? Jak połączyć dwa style? Nasz modowa ekspertka Natka36 pomoże Ci się w tym odnaleźć! Z nami nie zginiesz w tłumie takich samych stylizacji!
 
                                                          Superpara
Wybieramy i łączymy ze sobą dwa ciuszki handmade'owskie, które idealnie do siebie pasują i świetnie się komponują.

Rozszyfrowanie stylu
Bierzemy pod lupę wybrany przez siebie styl, a następnie opisujemy go w kilku zdaniach. Staramy się stworzyć jak najlepsze fs'owskie stylizacje, odzwierciedlające takowy opis.
 
 Must have
Must have - to, czego nie powinno zabraknąć w Twojej szafie. Najnowsze trendy i łączenia poznasz tylko z Nami!


Wywiady
Jedna z naszych redaktorek co jakiś czas będzie przeprowadzała wywiady z gwiazdami FS. Dzięki nam dowiecie się, kiedy któraś z projektantek wypuści nową kolekcję. Posiądziecie również takie informacje, jak zaczęła się ich przygoda z fashionstyle i dlaczego mają takie nicki, a nie inne.

Real vs fashionstyle
Na innych blogach są pojedynki pomiędzy dwoma użytkowniczkami. My łamiemy tą zasadę i robimy pojedynki: rzeczywistość kontra fashionstyle! Porównujemy prawdziwe ubrania z tymi, które oferują Nam butiki na FS. Kto tym razem wygra?
 
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość tego artykułu nie może być powielana ani publikowana bez zgody autora.