22 marca, 2011

Okres próbny wyniki ;)

Witam. Jestem troszkę chora ale to nie powstrzyma mnie od napisania tego posta. Zawartość tej notki miała się ukazać 2 dni temu ale zaaapomniałam ( ta skleroza), ale zawsze pózno niż w cale. No dobra do rzeczy, gdyż nasze 2 redaktorki na próbnym już nie mogą się doczekać. Tak więc jak zapewne wiecie lub nie ( muszę to przedłużyć dla Patriski) miałyśmy na okresie próbnym 2 redaktorki Patriskę, która zajmowała się ocenami i Pannę.O, która miała zamiar zajmować się Przeglądem szafy. A także dołączyła do naszego grona Ladka_98 ale dlatego, że wcześniej była moją współwłaścicielką ale odeszła i do nas powróciła nie miała okresu próbnego. Tak więc jeszcze bardziej się nie rozpisując okres próbny przeszła tylko jedna osoba i jest nią..Patriska.

Zapewne zapytacie dlaczego tylko ona. Panna.O napisała w ciągu tygodnia tylko 2 posty i nie dotyczyły jej działu. Jestem bardzo wymagająca itp. Więc jeśli darzę kogoś zaufaniem i zgłasza się na bycie redaktorem to lepiej niech wywiąże się ze swoich obowiązków. To tyle ode mnie. Jeśli macie jakieś sugestie to zapraszam :)

3 komentarze:

  1. Sądzę tak jak nasza redaktorka i gratuluje Patriska za przejście okresu próbnego(Nawet nie zauważyłam żadnego postu Panny.O)A i sabi07 życzę szybkiego powrotu do zdrowia abyś nas zaskakiwała nowymi postami

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)