31 lipca, 2012

IO London Fashion Week

 Cześć :3 Lecę już z wyjaśnieniami. Konkurs "Exclusive" wznowie na początku września - powód zbyt mała liczba wysłanych prac. Wrócicie z wakacji, co niektórzy będą mieć więcej czasu to konkurs wznowimy. :)

Olimpiada już od paru dni na naszych ekranach. Na razie bez większych sukcesów, ale jeden medal jest i ja już szykuję się na więcej. A dziś taki mój tematyczny dział..
 Być jak Olimpijczyk

Na ten tydzień przygotowałam, odzwierciedlenie strojów naszej reprezentacji w fs'owych realiach.
 Siatkarze dziś przegrali, ale to dopiero początek ich walki w czasie tej olimpiady i na pewno nie odbierajmy im podium i medali. ;) Ślicznie odwzorowana koszulka od Fantie, połączona ze spodenkami kobiecej reprezentacji z paroma elementami stroju siatkarzy już może wejść na boisko i grać !

 Nasze tenisistki, wczoraj walczyły dzielnie i wygrały 2:0. Podwójna siła sióstr Radwańskich. Wreszcie mogły ukazać się w innych kolorach strojów niż białe, a dzięki temu nasza modelka wygląda jakby już miała wejść na kort !

A na koniec 2 propozycje jak możecie ubrać swoje modelki na czas tego ważnego wydarzenia. Oczywiście w dwóch stylizacjach dominuje biel i czerwień. Obydwie stylizacje są eleganckie, sami wybierzcie, która jest według Was lepsza. ;)

7 komentarzy:

 1. Ślicznie sabi. Miejmy nadzieję, że jeszcze coś wygramy. :3

  OdpowiedzUsuń
 2. dawac stylomierz

  OdpowiedzUsuń
 3. ` Wydaje mi się, że przekładanie konkursu na wrzesień nie jest aż takim dobrym pomysłem. Początek roku szkolnego i całe to zamieszanie z nim związane. Uczestnik powinien się dostosować do terminu, a nie organizator do uczestnika. Jestem taka niecierpliwa. :C

  Wgl to spoczko stylizacje. ^__^

  OdpowiedzUsuń
 4. Even in olympics, there's still a lot of fashion lovers! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna notka. I nie mogę tego nie napisać - juhu, moja sukienka w poście na fashiostyle exclusive! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. czy moja wiadomosc doszła (chodzi o reklamę: awiosnaradosna@gmail.com) jesli nie informuję że zapłaciłam juz i czekam n adalsze wskazówki!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)