11 maja, 2011

Nowości w butikach

hej :) Nie wiem, czemu nikt się nie zgłasza ze swoim butkiem na e-mail, że ma nową kolekcje. Ale cóż jak nie chcecie to nie :) To tak mam 2 sklepu, które mają nową kolekcję, a mianowicie ja i butik Empathic ♥.

Tym razem na pierwszy ogień nie idzie mój sklep tylko butk Project_PinkPanther
Kolekcja ma 21 kobiecych ciuchów, z różnych ubieranek. w kolekcji są: 4 pary butów, 2 pary spodni, spódnice, 3 sukienki, 6 bluzek i 2 torebki. Więc wszystko aby zrobić stylizację.
Oto po jednym ciuszku z wymienionych rzeczy, które przypadły mi do gustu.

To teraz mój butik. To tak to jest oczywiście rysowana kolekcja o nazwie younggirl.  Możecie spodziewać się lepszej grafiki, gdyż zaprzyjaźniłam się z Photoshopem, a wcześniej projektowałam w gimpie. Same spodnie :) Nie będę was przekonywać do własnej kolekcji, bo to mogłoby wydawać się dziwne. Powiem tak, jeśli komuś się podoba to niech kupuje, a jak chce to może zamówić jakiś ciuch :)
( kliknij w baner aby się przenieść)

Jeśli masz nową kolekcję lub wiesz kto ma zgłoś się na e-mail do wygrania FP. Jeśli notka o nowej kolekcji pojawi się na blogu.

9 komentarzy:

 1. ślicznie już kupiłam kilka spodni:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kupiłam u Ciebie dwie pary spodni, a u project_pinkpatnher prawie całą kolekcję. Bardzo mi się spodobała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może zajrzę do twojego butiku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję :) Staram się ;P

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem spodnie są okropne. Niedopasowane i ciało niesmacznie "wychodzi" zza spodni. Szczególnie w tych czerwonych. Powinnaś to ciało na pierwszej warstwie zamalować na biało.. a potem dopiero namalować spodnie. Sama nie za dobrze maluję, ale klient nasz pan! :D

  Martie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Project_PinkPanther ma bardzo sympatyczny butiku ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. chętnie zajrzę do tych butików :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)