08 maja, 2011

Nowa redaktorka. - Paillette ♥

No więc Hej :)
No więc jestem nową redaktorką (na okresie próbnym). I chciałam się wam przedstawić. No to nazywam się Dominika i rocznikowo 18 lat. Dokładnie 13 maja skończę. No to nie będę tutaj was zanudzała. Jeśli chcecie ze mną pogadać, piszcie na FS. Mój nick to Paillette ♥. Chętnie z wami pogadam. Nie długo będą notki dodawane przeze mnie :) Muszę tylko dostać jakiś dział :P No to do zobaczenia . Sprostowanie - Mój nick Paillette to nie kopia sklepu. Zauważcie inny układ liter. Ten login wymyśliłam wchodząc na różne strony internetowe. Paillette to inaczej błyskotka. Spodobało mi się, no i takie sobie wybrałam.

18 komentarzy:

 1. Trochę razi, że często pojawia się u Ciebie "no" i nazwę jakby masz zgapioną, bo jest butik Palliette, ale może to przypadek ;>
  Życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. O fajnie a może tak byście stworzyły nowy dział?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. No fajnie fajnie ciekawe jak będzie ci szło ;) Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czemu usuwacie mój spam ;< ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ahh.. to ty, no oczywiście. Pewnie PRZYPADKOWO zmieniłaś nick na Paillette. Na nick użyłaś nazwę jednego z najpopularniejszych butików z rysowanymi ubraniami. I o tym nie wiedziałaś, zapewne.

  OdpowiedzUsuń
 7. a mi sie podoba i tak stary skład - Sabi,Angelene i Spagh. Niedlugo zrobi się jak z działami - co chwilę nowy. Dziewczyno ,któa uważa ,że ma 18 lat - redaktorka powinna być ORYGINALNA i nie ściągać nicków z popularnych sklepów i powinna UMIEĆ ŁADNIE SFORMUŁOWAĆ ZDANIE ,a nie piszesz co każde zdanie "no". Gdybyś się nadawała ,starałabyś się pisać to samo ,ale zaczynając od słowa o podobnym znaczeniu. A to "myślę ,że będę fajne notki pisała" - jakieś dziwne zdanie. Wiem ,wiem znalazła się polonistka,ale redaktorka na takim popularnym blogu powinna być dokładnie sprawdzona,a nie bierzemy z braku laku.
  To tyle. Dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
 8. rzeczywiście to ostatnie zdanie jest troche dziwne ;p

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja się cieszę, że będzie nowa osoba :)
  Tylko to 18 lat... o.0 Trochę się boję prowadzić bloga z osobą starszą ode mnie aż 4 lata... xD

  OdpowiedzUsuń
 10. Hah faktycznie , umiejętność pisania ładnych zdań nie należy do cb , ale ważne żeby notki były ciekawe : )

  OdpowiedzUsuń
 11. Spagh: u mnie Desia ma 16 lat :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Paillette♥ jak na osobę która ma osiemnaście lat masz bardzo mały zasób słownictwa.Więc ja myślę że nie masz tyle lat ile podajesz.

  OdpowiedzUsuń
 13. I chyba nie tylko ja tak myślę?

  OdpowiedzUsuń
 14. dobra, nie wnikajmy w to. nie chcemy niepotrzebnych kłótni.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)