27 czerwca, 2011

A co tam słychać..

U naszych partnerów. Naszych lojalnych partnerów zostało tylko dwóch. Jeden fasolci98 często wspomina o nas w swoich notkach, a drugi PinkPanther ma nas w swoich partnerach. Jeśli chcesz być naszym partnerem to więcej informacji znajdziesz w zakładce "Partnerzy".

To tak na blogu fasolci98. Często zmienia się grafika. Tym razem wykonała ją Kara. Wygląd jest bardzo morski. Bardzo mi się podoba. Podobno prawie wszystkie redaktorki wyjechały na wakacje, no cóż życzymy im miłego spędzania czasu. Ale nie martwcie się zostało parę redaktorek więc będziecie mieć na bieżąco nowości z fs'a.

To teraz nasz drugi partner, czyli blog PinkPanther. Szczerze to właścicielka zaniedbuje troszkę bloga. Ostatni post pojawił się 3 Czerwca. Ciekawe jak by to wyglądało na naszym blogu jakby notki pojawiały się co miesiąc hahaha :) Bardzo ładna grafika. Szkoda, że notki pojawiają się tak rzadko.

To tyle od naszych partnerów czekamy na więcej zgłoszeń :)

7 komentarzy:

 1. Łii, dziękujemy za informację o nas :3 !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy też byś(Sabi) zareklamowała mój blog, jak ten NTZ czy jak tam http://fashion-duet.blogspot.com/ Bym prosiła, bo mi kas jest nie potrzebna:)

  OdpowiedzUsuń
 3. My też was polecamy, ale nie bylo czasu na maila. Myszkę skuszę. xd

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi się nie podoba szablon na fasolciowym blogu. Kocham go za treść ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Na Fashion-duet.blogspot.com nowa notka!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)