02 marca, 2012

Gabinetowy zawrót głowy

Hej. Kolejny tydzień i tylko moja notka, nie martwcie się, myślę, że w weekand pojawią się jakieś posty od redaktorek. Ja próbuję się dziś wywiązać z grafiku nom może w inny sposób ;)

Uwaga!
FashionPointy (FP) na próbę zostaną usunięte z bloga na miesiąc. Po miesiącu zadecyduję czy FP zostają czy zostaną usunięte na dłuższy czas.


Jak chyba każdy wie powróciła stara/nowa opcja czyli "Gabinet Stylistki". Stylistek, a dla niektórych wybawicielek mody jest około 130, ale czy każdej można powierzyć swoje ciężko zarobione pieniądze ? Spróbuję Wam przedstawić moją mini listę gdzie warto zaglądnąć, aby dostać coś fajnego i nie drogiego.
(Aby przejść do gabinetu kliknij w obrazek)
 

Kto nie chciałby ubierać się u "Najlepiej ubraną postać 2011 roku" według Plebiscytu Fashionstyle ? Sam tytuł mówi, że stylizacje będą na najwyższym poziomie. Stylizacje już od 700m$ lecz warto ;)
 Stylizacje bardziej w rockowym i mrocznym stylu. Saogi. robi w szybkim tempie stylizacje, zrobiła ich już ponad 40 w tak krótkim czasie. Jestem pod wrażeniem :) Zamówić pewnie można za małą cenę co udowadnia duża liczba zadowolonych klientów.

Wcześniej nie znałam tej osóbki :> Stylizacje mnie ujęły swoją oryginalnością tak jak i wiele, wiele klientek. Jak sama właścicielka twierdzi: "W moim salonie każda z was dostanie to czego chce i zapłaci grosze :)" Czemu jej nie wierzyć ? ;)

Za niedługo możecie spodziewać się także czegoś powiązanego z Gabinetami, a teraz co sądzicie o notce ? :)

13 komentarzy:

 1. Fajnie fajnie... Teraz to te dziewczyny mają niezłą reklamę, która pomoże przy konkursie ;] Zobaczę, może u którejś coś zamówię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic dziwnego, "sławne" osoby zawsze mają klientów, a mniej znane nie :(

  OdpowiedzUsuń
 3. kikaijas ja oglądałam większość butików, jeżeli będą ładne stylizacje i w ogóle to będę pisać o mnie znanych osobach ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. e, slaba notka. malo interesujaca

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy skoro nie miałeś odwagi podpisać się, to twój komentarz jest bezwartościowy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. notka taka sobie-chodzi mi o to ze były ciekawsze ( ooo) a gabby chociaż jest osobą 'najlepiej ubraną na fs" jakoś nie ma dużo klientów.kikaijas-ja jestem mało znana a ma dosyć sporo.znam kilka osób które same sobie wysyłają zamówienia żeby mieć lepszą opinie, a to nie uczciwe.to wszystko pokazuje jacy ludzie są skąpi na tą nagrode

  OdpowiedzUsuń
 7. Też jestem mało znana, no ale cóż...
  mam nadzieję, że jacyś klienci przybędą i czasem przybywają, co mnie niezmiernie cieszy.
  Notka trochę słaba, bo co może być fajnego w sławach z FS (oprócz Peach., której nie znam). Trochę za krótko i nieciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za reklamę :).
  Chciałam tylko uprzedzić, że dzień przed pojawieniem się Waszej notki pisałam na Twitterze MDFS, że także przygotowuję notkę o gabinetach stylistek, więc żeby nie było, że skopiowałam ;p

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie, jasne nawet bym cię o to nie posądzała ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Peach. Jak możesz. >.< Jak można reklamować Libbe?

  OdpowiedzUsuń
 11. :O dź-dźiękuję :) Miło mi :) Mam obecnie mały zastój, ale obiecuję poprawę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Peach to nie jest czasem Paradise?

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)