07 marca, 2013

Styl militarny wg Charls

Cześć, cześć, hej! Z tej strony Charls. W tym miejscu było moje uwielbienie słońcem, które jednak przeminęło i z nim. Uwielbiam wiosnę, szczególnie maj. Aż chce się żyć  i pisać notki! No więc z takową i ja przychodzę. Po fali ocen, jaką ostatnio Wam zaserwowałyśmy, dziś zdecydowałam się na post o tematyce

Przepis na...

stylizację w stylu militarnym/tajnego agenta

Kurtka, torba, bluzka, spodenki, buty - Ob
zakolanówki - Insanity

 Ta stylizacja nie do końca jest w stylu militarnym, jednakże zawiera typowo wojskowe elementy. Kurtka moro jest genialnie wykonana i możemy łączyć ją zarówno ze spódniczkami jak i spodenkami w typowo ulicznym stylu. Spodenki w połączeniu z tą bluzką wyglądają obłędnie, przynajmniej moim zdaniem. Rozsznurowane buty zdecydowanie trafiły już na moją TOP 10, na sam szczyt. Są genialne!
Stylizacja się dopełnia, zakolanówki przełamują nudę, a w torbie pomieścimy wszystkie potrzebne rzeczy (np. broń :).

kurtka, buty -  Insanity
bluzka, spodnie, czapka - Ob

Ta stylizacja jest bardziej praktyczna jeżeli chodzi o misje w trudnych warunkach. Spodnie są luźne i wygodne, co zapewni mojej postaci lepszą możliwośc wspinaczki i biegu. Przewiewny podkoszulek zapewni świeżośc, a kurtka przyda się, gdy będzie mroźno. Mamy pewnośc, że buty się nie rozkleją przy wspinaczce, dzięki twardej podeszwie.

spodnie, body, uzbrojenie - Ob
buty - Insanity

Ta stylizacja nadaje się na tajną misję, gdzie nasza postać musi zmierzyć się z zadaniem bycia szpiegiem. Spodnie w połączeniu z bodami (chodzi tu o górę, która tak naprawdę jest bodami) wyglądają bardzo szykownie a zarazem kojarzą nam się z tajnym agentem.

Za podpowiedź co do notki dziękuję Patrycja Patka.
Jeżeli chcecie więcej dowiedzieć się o stylu militarnym, zachęcam do przeczytania tejże notki.

Pozdrawiam,
Charls

1 komentarz:

  1. Nie ma za co i polecam się na przyszłość :). Jeśli chodzi o notkę i e cudne stylizacje to jestem za ;D.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)