03 marca, 2013

Wreszcie coś wam przygotowałam. :3

Witam. ^^
Na początku chciałam oznajmić nie jestem już Karciaczkiem. Mój nowy nick to Cherish.
Nie było mnie tu od czasu urodzin bloga. To dlatego, że w ferie nie miałam możliwości pisania notek. :c
Ale wreszcie się zmobilizowałam po dodatkowym tygodniu nic nierobienia ze względu na szkołę wracam do was z nowym postem. Jak pewnie się domyślacie przygotowałam "Zapomniane ciuchy"

Przedstawię Wam dwa ciuszki. Oba z butiku: 

Bardzo ciekawy i inspirujący element garderoby. Długo zwlekałam, żeby zrobić z nim stylizację. W końcu postanowiłam to zrobić, ponieważ ten płaszcz czy co to tam jest nie jest zbyt popularny. Nigdy mi nie wychodziły stylizacje z tym ciuszkiem. Jednak tym razem nie było to takie trudne. Dosyć łatwo dopasować tą bluzkę do spódnicy lub spodni. Polecam. (0m$)

Nie wiem dlaczego, ale poszłam w stronę elegancji. Połączyłam ją ze spódniczką i wykonałam stylizację w jedynie dwóch kolorach.

Na koniec zrobię jeszcze stylomierz.

Stylizacja użytkowniczki Mikrusek. Na pierwszy rzut oka wszystko bardzo ładnie wygląda. Podoba mi się twoja twarz. Nie przeszkadza mi mocny makijaż, jednak niezbyt podobają mi się pasemka na włosach. :c Bez nich byłoby lepiej. Kolorystyka jest świetna, lecz samo ubranie wygląda dosyć dziwnie. Moim zdaniem ta torebka jest zbędna, ponieważ dałaś już zbyt dużo dodatków. Dostajesz ode mnie 4 ;)

Ode mnie to tyle. Czekajcie na następne notki. 
Żegnam, Cherish. 

5 komentarzy:

 1. Ach te Twoje cudne stylizacje *-*. Co do stylomierzu to zgadzam się z oceną aczkolwiek dałabym dłuższy opis ;D. Ale to już według uznania.

  OdpowiedzUsuń
 2. kiedy kolejna notka?

  OdpowiedzUsuń
 3. trochę słaba ocena. tzn z oceną końcową się w sumie zgadzam, ale dodałabym dłuższy komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 4. twoje notki nie powalaja, nie wiem co tu rb

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)