13 sierpnia, 2011

#2 "Co lepsze?"

Witam w sobotnie popołudnie! 
Dziś przygotowałam dla Was po raz kolejny cykl "Co lepsze?". Nie wiem, czy był prowadzony podczas mojej nieobecności. Lecz dość mojego gadania, przejdźmy do konkretów!
---
W dniu dzisiejszym przygotowałam dla Was dwie spódniczki. Pierwsza pochodzi z butiku Glamour Kills , a druga z  La Moda'y.
Na pierwszy rzut oka- identyczne! Gdy się jednak przyjrzymy, zobaczymy że spódniczka HayStella'y ma lepiej wyciętą łapkę. Nie jest to jednak jedyna różnica! Ciuszek Amet. jest droższy o 40m$! Co do miniaturek- do kupna bardziej zachęca nas ta z La Moda'y. Teraz również miniaturki są brane pod uwagę podczas kupowania. Lecz chyba nie aż tak bardzo jak cena, prawda? :) Oba ubranka są profesjonalnie wykonane, lecz u mnie wygrywa spódniczka z Glamour Kills! Wy jak uważacie? 

10 komentarzy:

 1. Racja, ta z Glamour Kills ma lepszą łapkę, ale gdybyś o tym nie napisała to bym na to nie zwróciła uwagi :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mym skromnym zdaniem ta spódnica z Glamour Kills ma trochę za bardzo wyciętą rączkę,taką na długie paznokcie,lecz z kolei ta z La Moda'y ma taki jakby szum,widać iż przy wycinaniu ręka musiała się trząść .Przy przyjrzeniu się bardziej,widać iż ta z G.K. ma bardziej mocne kolory : ) (Lub mam schizofrenię).Ps:rozwaliło to trochę szablon,ponieważ wychodzi poza teren szarej linii : ) Ps2:Dzięki,dzięki,dzięki ! Kocham cię za to,przyda mi się ta spódnica : ***

  OdpowiedzUsuń
 3. Animi- ta, ja też na kontury zwróciłam uwagę. Jednak nie byłam pewna na 100% więc nie napisałam. Wiem że to tenteges jest zbyt duże, ale zrobiłam je wcześniej i o tym nie wiedziałam :< A co do rączki- wiem, że ma dziwnie długie palce, ale takie mają już chyba modelki.

  OdpowiedzUsuń
 4. O.O Jakieś takie białe, to wokół palców z La Mody, dziwnie wygląda... Lepsza jest z Glamour`a :d Jednak mnie wcale już ubierankowe nie kręcą:??

  OdpowiedzUsuń
 5. Blee-W zasadzie racja,no ale wiesz ... Jeszcze gdy patrzę na tą rączkę z La Moda'y,to widzę kilka białych pikseli ,tak samo na sukience,przypatrz się :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Pewnie mają inne sposoby wycinania ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Racja :) Może Amethyst wycina większym lub twardszym pędzlem (właściwie to gumką, ale wiecie o co mi chodzi ^^)...

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie ważne. ;p

  Zgadzam się z tb Bleesiu . <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Spaghetti,wiesz ... Nawet i racja :3

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)