15 lipca, 2011

Nowości z butików :) Nareszcie ten durny koncert...

Hej ^^ Dzisiaj nowości z butików :) A tak poza tym to... NARESZCIE DOCZEKAŁAM SIĘ TEGO CHOLERNEGO KONCERTU!!! Ale i tak wieczorem będę musiała wracać pieszo ze starówki... :/ No, ale Lao Che jest tego warte :3 Dobra, kończę pieprzyć i przechodzę do nowości ;)
(dzisiaj klikanie w logo nie przenosi do butiku, bo kuzynek siedzi koło mnie na krzesełku i gada o podpaskach -,- Jest to wnerwiające, a nie skończy dopóki mu nie dam grać w jakieś RPG bez fabuły :| Może podlinkuję wieczorem, o ile znowu mnie nie będzie męczył zapasami chomików...)
W GosiaStyle... dostawa ciuchów ^^ Niestety miniaturki są takie zwykłe, bez wyrazu :( Wszystko bardzo eleganckie i niezwykle tanie, po 40 m$. Ślicznie dopasowane, jak zawsze z resztą :3

Royal Guste ♥ uraczyło nas trzema przemrymraśnymi torebkami ^^ Każda po 40 m$ i prześlicznie narysowana :)

A w Mistake pojawiło się trochę dodatków :D Tym razem chyba nie są hendmejdowe, ale i tak są super (: Tradycyjnie po 40 m$ ^^

Czas na najlepsze i w ogóle najbudyniowsze Banana Republic ♥ ;3 Kolekcję zapewne każdy już zdążył kupić, ale i tak o niej napiszę ^.^ Logo i miniaturki są super, oczywiście wszystko po 40 m$, ciuchy hendmejdowe. Wyszły oczywiście cudowniee ♥.♥

Mhrr, mhrr... W Cropcianie zjawiły się hendmejdowe spodenki :3 Są tak pięknie narysowane, że ciężko ich nie kupić ;)

Nova zaprasza do kupowania nowej kolekcji ^^ Znajdziecie tam dwie... słitaśne torebeczki! ;3 Reszta ciuchów też jest mrymraśna :)

We wspaniałym Evelyn pokazało się 8 nowych ciuchów :D Są genialnie narysowane i oczywiście wszystkie kupiłam ^.^ Każdy po 50 m$.

Nowe hendmejdy również w Flowery Meadow ;3 Ślicznie narysowane i tanie (po 40 m$) ^^ Jedynie brązowa sukienka jest za 2 glamsy ;)

W Maggi's Island kupicie nowe paski i tabliczki z napisami ^^
Chciałam dać jeszcze takiego mini "niusa" na temat... No, nie ważne. Dzisiaj już nie dodam, a jutro wyjeżdżam, więc tego mini niusika spodziewajcie się za tydzień albo troszkę później ^^ Żegnajcie.

7 komentarzy:

 1. Z chęcią zajrzę do tych butików. ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. o.O dziex,, jeszcze nie zdążyłam zajrzeć... Thank You!

  OdpowiedzUsuń
 3. ja już kilkam zobaczyć :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Te moje spodnie są brzydkie o.o Nie mogę się doczekać niusa ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszyscy kuzynkowie są fasjowscy ;d

  OdpowiedzUsuń
 6. Przecież te spodenki są świetne od razu je kupiłam, a co do kuzynków to o mojego jednego to lepiej nie pytać>..^^

  OdpowiedzUsuń
 7. To ja nie wspomnę o swoim. ; D

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)