01 listopada, 2012

Trochę marudzenia i Must Have.

Cześć. :3
Zaczął się długi weekend. Jak ja to lubię, gdy można siedzieć w domu i nic nie robić. Prawdę mówiąc to zmarnowałam na tym cały dzień. Rano byłam oczywiście na cmentarzu, a później to tylko oglądałam jakieś bajki i siedziałam przed kompem. Niestety długi weekend ma też swoje minusy, ponieważ wszyscy nauczyciele wpadają na ten sam genialny pomysł, a mianowicie myślą, że skoro mamy dużo czasu to musimy odrabiać masę lekcji i uczyć się do pierdyliona sprawdzianów, na dodatek mama mi jeszcze truje, że mam sprzątać (jakbym niby miała bałagan) xd. To tyle o moim życiu, przejdę do notki. :)

Wracam do Was z kolejną notką! Chciałam jeszcze tylko podziękować wszystkim, którzy skomentowali moją poprzednią notkę (staram się wziąć pod uwagę wszystkie propozycje).
Wybrałam na dzisiaj temat Must Have. Na początku przedstawię wam ciuszki, z którymi zrobiłam stylizacje.
  A teraz stylizacje:

Stylizacja ze spódniczką. Nie wiem dlaczego zrobiłam ją całą na czarno, z tatuażami i wgl. Trochę mnie poniosła wyobraźnia, ale mam nadzieję, że nie jest źle. Dodałam ten pasek, ponieważ idealnie pasuje do tej spódnicy. Są też inne dodatki.. więc sądzę, że niczego nie brakuje. :)

Druga stylizacja z jeansową kurtką. Bardzo lubię to kurtkę. Jest już trochę zapomniana, bo Fantie ją narysowała jakiś czas temu. W tej stylizacji użyłam także jednych z moich ulubionych butów oraz urzekające spodenki *-*. Tym razem makijaż jest bardzo delikatny. ^^

Stylizacja trzecia z różową marynarką/żakietem. Bardzo ją lubię, ponieważ ożywia swoim kolorem każdą stylizację. Lubię połączenie tego koloru z czarnym i różowym dlatego właśnie tak zrobiłam. Aby wszystko pasowało dodałam różowe buty i usta. <3

Na dzisiaj to tyle. Mam wielką nadzieję, że podoba Wam się to jak piszę. 
Możliwe, że uda mi się napisać notkę w niedzielę.. a jak nie to czekajcie w poniedziałek. :)

Pozdrawiam Karciaczek. :3

6 komentarzy:

 1. skąd buty w ostaniej styliazji??

  OdpowiedzUsuń
 2. podaj link do butiku laguste bo nie mogę go znlaesc!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Buty są z OB. A butik http://fashionstyle.pl/shop/boutique/41117/

  OdpowiedzUsuń
 4. I also want that! :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)