29 maja, 2012

Thank you very much.

Heja. c:
Chciałabym bardzo, ale to bardzo podziękować Sabi oraz innym dziewczynom za wybranie mnie i przetestowanie na próbnym. Sabi dziękuję za wyrozumiałość, Natce za komentarze do moich notek, ponieważ dzięki nim mogłam poprawiać się w kolejnych postach. Spaghetti za to, że starałam się robiąc stylizacje bo to ty je kochasz więc nie mogłam i nadal nie mogę tego zepsuć. :D Bleach za pomysł na robienie kilku stylizacji w jednym temacie. Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam? Tak czy inaczej, dziękuję za wszystko - a także za to, iż mogłam pisać na tak wspaniałym blogu. Podziękowania należą się tez ludziom, którzy komentowali moje notki. Wprawdzie wydaje mi się, że inne dziewczyny miały ich więcej ale to już trudno. c; Zobaczymy czy uda się zostać tutaj na stałe. Jeszcze raz BARDZO wszystkim dziękuję i mam nadzieję do napisania. c;

Pozdrawiam. :*

18 komentarzy:

 1. ` Nie rozumiem po co pisać pożegnalne notki nie znając wyników naboru :d Wydaje mi się, że jeśli byś nie przeszła, sabi nie miałaby nic przeciwko, byś napisała coś czytelnikom na pożegnanie :d

  OdpowiedzUsuń
 2. Mir czepiaj się już wiolet. Jak nie rozumiesz to nie pisz. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ` Jesli czegoś nie rozumiem, to chyba normaln, że pytam, nie? "Kto pyta nie błądzi". ;)

  wiolet

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się zgadzam z wiolet , to trochę nielogiczne , że piszesz notkę pożegnalną jak nie wiesz czy odejdziesz .;/

  Finessie ( nie chciało mi się logować )

  OdpowiedzUsuń
 5. To jest kompletnie nienormalne . Robicie to na pokaz zeby poprostu tak wzbucic litość w Sabi07 . Żal Pozdrawiam dupy kochanee <3 .
  OXOXOXOXOOX Atosp .

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie to dupę obrabiacie, a Vessoga też napisała taką notkę i co?

  Atosp, kochanie opanuj się i swoje emocje. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj, no może i bez sensu, ale co, trzeba od razu z takim bulwersem Atosp? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja się zgodzę z wiolet. Szczerze, to te notki nie potrzebne, a nuż sie okaże, że jednak przejdziecie. :p

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja stanę w obronie Obsesji, a co. :D Vess napisała notkę "OSTATNIA NOTKA POŻEGNALNA" więc to u niej było większe prawdopodobieństwo, że chce odejść. Ba, nawet pojawiły się komentarze, w których użytkownicy pytali się czy faktycznie odchodzi. Obsesja chciała tylko podziękować. Fakt, nie pochwalam tego "żegnania się przedwcześnie" ale jeśli innej osobie nie zwracacie uwagi, to po co robić to drugiej? Trochę niesprawiedliwie.
  Natka36

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję. Jedna osoba, która czyta mi w myślach. XD

  OdpowiedzUsuń
 12. Chciałam przekazać że to db pomysł ta notka takiego podziękowania Sabi.Vessoga,także napisała takową notkę ale w innej formnie ja na początku zrozumiałam że Ona odchodzi .
  Popieram Natkę36 .

  OdpowiedzUsuń
 13. leoś, cieciu.31 maja 2012 17:35

  Po co to napisałaś? T___T

  OdpowiedzUsuń
 14. A po to żebyś miała pytanie Leoś .31 maja 2012 19:20

  Hmm ?

  OdpowiedzUsuń
 15. Ej, ej. No sorry, ja napisałam "Ostatnia notka pożegnalna", ale dlatego, że skończył mi się próbny, cóż za rozmyślania. To proste i logiczne, nie widzę w tym niczego bezsensownego...

  OdpowiedzUsuń
 16. Oj tam, oj tam Leoś4 czerwca 2012 14:28

  Vess napisała notkę i nikt jej dupy nie obrabiał, a Obsesja też chciała taką napisać i od razu wszyscy ją oczerniają. To jest trochę niesprawiedliwe, mi akurat obie notki nie przypadły do gustu, są niepotrzebne.

  OdpowiedzUsuń
 17. Aż się czuję ŹLE! Czy ktoś mnie tu podrabiać próbuje, drogi "oj tam"?! (Btw, zabiłeś jednorożce, a ja jestem jednorożcem - spłoniesz w Piekle).

  OdpowiedzUsuń
 18. kiedy pojawi się nowa notka..?

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)