26 kwietnia, 2011

Prosto z wybiegu

Hej :) Dawno nie było nowości no to są. Dział "Prosto z wybiegu" jest pomysłem angelene i od jakiegoś czasu możecie go zaobserwować w zakładce " O czym piszemy". Dla tych którzy nie zaglądali do tej zakładki napiszę o co w nim chodzi. Jego działanie jest proste. Mamy zdjęcie modelki z wybiegu lub zdjęcie jakiejś gwiazdy po jednej stornie, a po drugiej zdjęcie naszych modelek. Trzeba tak dopasować ubrania do siebie aby były bardzo podobne. Mi dzisiaj za bardzo się to nie udało bo nie znalazłam bluzki z rękawem 3/4.

Oto wynik końcowy:
 Rzeczy zdobyłam:
Bluzka Olciakowo 
spódnica FORNARI
buty Olciakowo

 Prosimy o nie kopiowanie naszych pomysłów na własne blogi. Dziękuję :)

6 komentarzy:

 1. Nawet podobne... jeszcze inna bluzka, buty, fryz i karnacja ( ale może obejść się bez niej ) i będziesz jak ona. ;)To nie może być łatwe tak wyszukać zdjęcie i ciuchy na FS pasujące do tego.

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo podobne :) jeszcze tylko gdyby bluzka była na długi rękaw to byłoby prawie identyczne.

  OdpowiedzUsuń
 3. blog,nie potrzebuje nowych działów,tylko totalnej aktualizacji. pousuwać te miliony działów, o których jest tylko 1 post,i nie robić co 2 dni nowych. i to co nada wieeeeelkiego profesjonalizmu stronie - zatrudnić porządnego grafika,który sprawi ,że blog będzie miał WSZYSTKO jednolicie,a nie niby taki couture styl ,a jednak Top Model i bloggerka wyglądają jak zrobione na paincie 3 minuty. i zapłacić mu kasą lub glamsami ,bo nie każdy naprawdę uzdolniony ogląda tego bloga ,żeby dawać mu jakieś fp. gdyby się poprawiło tylko tyle od razu blog by jakoś wyglądał :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zmiany robią się coraz fajniejsze ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tu mam coś podobnego (można tak powiedzieć)To jest zdjęcie modelki z wybiegu http://allegro.pl/l-336-kwiatowa-sukienka-japan-style-sukienki-i1572029694.html a tu mamy noją modelke w (podobnym ciuszku)http://fashionstyle.pl/profile/210331/?go=stylizacja&id=129566 Co wy o tym myślicie?

  OdpowiedzUsuń
 6. A jeszcze możecie dać na swoim blogu reklamę mojego??:)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)