14 kwietnia, 2011

Pomysł na modelkę w realnych ubraniach.

Witam. Pomysł na.. to nowy dział. Myślę, że się spodoba. Chodzi o to, że robię stylizację na określony temat. Dzisiaj to Pomysł na modelkę  w realnych ubraniach.

W całej stylizacji modelka ubrana jest w realne ubrania :)
Oto stylizacja:
Sukienka To&tu!
kwiatek Delamo.pl

15 komentarzy:

 1. średnio dopasowane. pierwsze co bym zabrała stąd to chustka. efekt miał chyba wyjść pół wieczorowy pół dziewczęcy ,więc gdzie jest miejsce na taką okropną chustę? nigdzie. okropna sukienka,buty zresztą chyba też. róża też niezbyt dopasowana. widać ,że jest niedokładnie wycięta. i strasznie mała. takie coś to się prędzej nosi na ręku lub na pasku ,ale broń boże we włosach. plus jest taki ,że umiałaś to jaokś kolorystycznie dopasować.

  OdpowiedzUsuń
 2. ogólem to fajny pomysł na dział :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mizerne te twoje stylizacja.

  OdpowiedzUsuń
 4. łał,widzę ,że ci "krytycy" boją się ujawnić :) brawo :>

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny pomysł na dział, ale stylizacja marna. Lepiej Ci wychodzą chyba te stylizacje z rysowanymi...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja się osobiście trochę zdenerwowałam, bo niedawno ja umieściłam propozycje jak wykorzystywać realne ciuchy w stylizacjach, a Ty zmodyfikowałaś to tak, że zrobiłaś komplet z samych realnych... Oficjalnie nie mogę się przywalić, bo jak pisałam - jest modyfikacja, aczkolwiek mam przeczucie, że inspirowałaś się moją notką, więc mi się to nie podoba.

  A tak całkiem na marginesie, stylizacja jest denna. Bez dodatków, wygląda tanio.

  PS. Jeśli inspirowałaś się moją notką, to czemu nie wzięłaś z niej tego, co najważniejsze, czyli treści podsumowania na końcu?

  ~Gabby

  OdpowiedzUsuń
 7. Gabby ja nie inspirowałam się twoją notką. Temat na dział był już wcześniej a to, że dzisiaj ją dodałam to po prostu przypadek.

  OdpowiedzUsuń
 8. sukienka dziwna chyba z materiału z zasłony lub jakiegoś innego badziewia. Hustka nie jest chyba realna . byty brzydko wycięte i ogólnie stylizacja mi się nie podoba, ponieważ jest nudna ! : )

  OdpowiedzUsuń
 9. Ok. Spoko.
  ~Gabby

  OdpowiedzUsuń
 10. a i dodałabym że strasznie jest to bez gustu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ujawnij się anonimowy krytykować każdy może ale nie w y ukryciu ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mi się podoba. Tylko minus taki że ręka nie wycięta. Ale rękę można dokupić w butikach. A co do tych anonimowych to oni nie powinni krytykować. Dlaczego? No bo można ich wziąć za ludzi którzy się boją własnych słów. Niech się ujawnią...

  OdpowiedzUsuń
 13. E... No stylizacja uszłaby ale to tak bez okularów babci ... Bez obrazY ! Ta chusta psuje wszystko natomiast buty są ładne ale reszta ... Po prostu nie w moim guście . :*

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)