09 września, 2012

Konkurs, stylomierz. Wpadnij !Hej moi kochani. Pierwszy tydzień nauki za nami. Jak wrażenia ? U mnie średnio zobaczymy co przyniesie ten tydzień.

Uwaga konkurs !
Teraz i Ty możesz przyłączyć się do tworzenia naszego bloga !  Masz pomysł na dział ? To czas na ciebie! Wyślij swoją propozycje działu (nie mogą być skopiowane z innego bloga lub naszego) lub parę. 

Nagroda:
Za każdy pomysł reklama na tydzień w pasku bocznym !!!
A jeśli twój pomysł zostanie wykorzystany dostaniesz od nas 25 glamsów/reklamę w poście

Pomysły wysyłacie na fashionstyle-exclusive@02.pl do 20 września. :)
Dziękuję za każdy pomysł ! :)


 Pamiętacie może jak krok po kroku pokazywałam Wam jak zrobić nietypową stylizacje ? Możliwe, że w jesiennej odsłonie naszego bloga nad którą pracujemy, ten dział będzie u nas gościł. ;) Miałam zrobić nietypową stylizację też i dziś, ale nie mam sił nic wymyślić :D

A to Was ucieszy ! :)
Postanowiłam wprowadzić nową tradycję. (Za pomysł dziękuję Bleach). Powinno to być już ustalone od dawna.
 Na końcu każdego posta zobaczycie stylomierz. Wiem, że długo czekacie i ogromnie Was za to przepraszamy, postaramy się go nadgonić. :)

Ten widok będziecie widzieć z mojej strony o wiele, wiele częściej.
 To tak Paulusia1517 nie mogę znaleźć cię na poczcie ani na fs, więc napisz jaki masz nowy nick na pocztę i przy najbliższej okazji ktoś ci zrobi tą ocenę.

Teraz zabiorę się za drugą w kolejce mint dropsik !
To tak idąc od góry. Twarz wydaje mi się za bardzo cukierkowata. Ten róż na policzkach, mocny makijaż i blond włosy powodują, że wygląda jak pusta lala. ;)
Co do stylizacji brakuje mi dodatków.  Stylizacja jest nijaka i trochę za mało się postarałaś. Jedynym unikalnym elementem są rękawiczki, które rzadko występują w stylizacjach.

Ocena:
5/10

6 komentarzy:

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)