04 lutego, 2012

URODZINOWA Rozpiska

 Hej :) Ostatnie szlify nad nagrodami dla Was i możemy ruszać. No nie zupełnie ;) Sobota będzie bardzo pracowita, aby w niedzielę wszytko było na błysk. Jedyne moje zmartwienie czy dużo osób się zjawi na nasz Maraton Urodzinowy Mini Konkursów, myślę, że minie nie zawiedziecie :)

Oficjalnie ogłaszam już wszystkie jutrzejsze atrakcje:
 Nasz urodzinowy czat, poprzez który będziecie mogli miło sobie porozmawiać przed konkursami, aby lepiej poznać swoich towarzysz, w trakcie trwania konkursów, dzieląc się swoją opinią o pytaniach i odpowiedziach oraz to chyba najważniejsze w czasie quizu odpowiedzieć na pytania, które będą tam się pojawiać, będzie od około południa, czyli od godziny 12 możecie śmiało zaglądać i robić te wszystkie rzeczy o których wspomniałam.

Od godziny 16 będzie trwać Maraton Mini Konkursów,  ich ilość będzie zależała od liczby osób, która wpadnie na naszą imprezkę :) Więc jeżeli chcecie wygrać fajne nagrody i trochę się pogłowić nad pytaniami to wpadajcie.


 Gdy opadnie cała podniosła atmosfera wygranych i flustarcja przegranych, przejdziemy do kolejnego punktu wieczoru, czyli quiz. Planuję je około godziny 18. "Planuję" ponieważ nie wiem kiedy się zakończą, ale pewnie gdzieś przed tą godziną :)
W quizie będą pytania dotyczące Nas i bloga, więc kto czyta bloga często nie będzie miał problemów,a by zgarnąć kolejne nagrody.
 

  I jeszcze parę innych niespodzianek, których nie zdradzę.

Przypominam zaproszenie na urodziny:

19 komentarzy:

 1. Hej . Mam prośbe, od razu sorki jeśli nie lubisz takich - mogłabyś mi pomóc rozreklamować bloga z moimi projektami FS ? bo sama strona niestety mi ich nie akceptuje. na FS jestem little198, z góry dzięki :)
  pozdrawiam, little. III wave.

  OdpowiedzUsuń
 2. MM. Ale fajnie ! Nie mogę się doczekać !

  OdpowiedzUsuń
 3. A co z tym konkursem na stylizacje co miała być ta stylizacja na logo urodzin?

  OdpowiedzUsuń
 4. No fajnie ;d. Nie mogę się doczekać ;33

  OdpowiedzUsuń
 5. NO tak były już wyniki, ale niestety reklamy nie zostały mi dostarczone więc, niestety nie było tej stylizacji. Myślę, że wiolet siętym faktem nie obraźi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie bylo mnie w tym czasie bo ciasto robilam

  OdpowiedzUsuń
 7. a to bylam ja
  -sunnydays

  OdpowiedzUsuń
 8. a wlaściwie to gdzie byl ten czat ?
  na Fs ?
  -sunnydays

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie tutaj u nas na blogu :) Nie wyszliśmy z inicjatywą poza bloga tylko w jednej niespodziance jesteśmy bardziej otwarci na innych dla Was, ale to niespodzianka na jutro, jeżeli ktoś przybędzie na bloga wcześniej to się na nią załapie, ale ccci ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Chyba wezmę udział w mini konkursach :)
  Lava

  OdpowiedzUsuń
 11. Uuuu :3 Muszę być, ale nwm czy na 100% bd :c

  OdpowiedzUsuń
 12. ło matko dni mi sie pomylily ;/

  -sunnydays

  OdpowiedzUsuń
 13. Z ciekawością czekam. c;

  OdpowiedzUsuń
 14. Już jest pod nagłówkiem :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy na komentarz!
W zamian dostajesz 2 FP :)